Tesisimiz
sosyal sorumluluk

İstanbul Dolphinarium deniz memelileri için ve onlara uluslar arası standartlara uygun yaşam şartları yaratma amaçlı projelendirip inşa edilmiştir. Tesisimiz Haliç’in yeni düzenlenmiş güzel sahilde bulunup park ve yeşil alanlarla çevrilmiştir. Tesisimizin hemen önünde 120 araç kapasiteli misafirlerimizin ÜCRETSİZ olarak yararlanabileceği otoparkımız mevcuttur. 5 dakikalık yürüme mesafesinde ise otobüs durakları bulunmaktadır.

Standart ve VIP tribünleri bulunan gösteri salonumuza ek olarak tesisimizde kafeterya ve hediyelik dükkânımız da vardır.

İstanbul Dolphinarium’da bulunan 60 kişi kapasiteli kapalı alanı ve 60 kişilik bahçesi ile kafeteryamızda gösterilerimiz öncesi ve sonrasında ailenizle ve sevdiklerinizle nezih bir ortamda sıcak sohbetler eşliğinde keyifli zamanlar geçirebilirsiniz.

Ayrıca, kafeteryamız özel ve kurumsal (doğum günü, düğün, mezuniyet baloları ve şirket toplantıları) organizasyonlarınız için de kullanılabilir. Okul grupları ve şirket toplantıları için özel grup menülerimiz hazırlanmaktadır.

Doğum günleri organizasyonlarınızı gösterimize ek olarak Palyaço ve animasyon gibi aktivitelerle renklendirebilirsiniz, ayrıca da özel süslemeler yapılabilmektedir.