Yüzme ve Dalış Yunuslarla Yüzme
Kış Kampanyası!

15 Ekim 2014 - 01 Mart 2015 tarihleri arası "Yunuslarla Yüzme" programımız %20 indirimlidir. Bu fırsatı kaçırmayın!

İstanbul Dolphinarium'da yunuslarla yüzmek, onlara dokunmak ve sarılmak, size pozitif enerji verecek ve günün stresinden kolaylıkla uzaklaşmanızı sağlayacaktır. Tesisimiz kapalı ve ısıtma sistemi olduğundan 12 ay boyunca yunuslarla yüzebilirsiniz.

Yunuslarla Yüzebilmeniz için:

Yüzme bilinmesi, kış aylarında 10, yaz aylarında 6 yaşından büyük olunması, üzerinizde kesinlikle takı (yüzük, toka, saat, küpe, kolye vb.) bulunmaması gereklidir.

Yunuslarla yüzme deneyiminiz için mutlaka önceden bizi arayarak rezervasyon yaptırınız.

Yüzme fiyatlarımız için tıklayınız

Yunuslarla Dalış
sosyal sorumluluk

Hafif bir tedirginlikle suya girdiğinizde bu tedirginliğe hiç gerek olmadığını hemen anlayabilirsiniz. Çünkü Prens, Prenses, Matilda ve Gera isimli dört sevimli yunus ve DENİZCİ balina oldukça misafirperver canlılardır. Havuza girdiğiniz anda üzerinize doğru gelirler hemen, bu bir hoş geldin karşılaması ve tanışmadır aslında. Oldukça dinamik ve esnek hareketlerle yanınızdan süzülüp giderler, belki de sizin ortama uyum sağlamanızı bekliyorlardır. Çok kısa sürede de yanınızdan ayrılmamaya ve şirinlikler yapmaya başlarlar. Sırt üstü yüzüş tekniklerini göstererek yanı başınızda durup “dokun bana” diyen gözlerle bakarak ne kadar cana yakın olduklarını kanıtlarlar. Çıkardıkları sesleri su altında duymak huzur verir şüphesiz. Yunuslarla kurulan iletişimin insanlar üzerindeki fizyolojik ve psikolojik yararları ise saymakla bitmez.

Henüz dalış sertifikanız yoksa dalış kurslarımız hakkında detaylı bilgiler için burayı tıklayınız

sosyal sorumluluk

Havuzdan çıkarken de yine bekleriz diyen ifadelerini görmek mümkün. O zaman hiç vakit kaybetmeyin. Şehrin karmaşık yaşamından, trafikten, gürültüden bir süreliğine de olsa uzaklaşıp kendinize rafine bir alan yaratmak, dalış keyfinizi ikiye katlamak, oldukça farklı bir deneyim yaşamak istiyorsanız, yunuslarımız ve DENİZCİ balinamız güler yüzleriyle sizleri bekliyorlar.

Dalış fiyatlarımız için tıklayınız